Úvod »Kozmetika a zdravie» La Prairie Cellular Power Infusion Energizující kúra 4 x 7,8 ml


        

La Prairie Cellular Power Infusion Energizující kúra 4 x 7,8 ml

doprava zdarma

nie je skladom

 

Dostupnosť: Expedícia do 10 dní
Číslo produktu: 588
Výrobca: La Prairie
naša cena:
399,65 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

LA PRAIRIE Cellular Power Infusion je energizujúca pleťová kúra. Unikátny trojdimenzionálny systém dodáva pleťovým bunkám energiu, chráni ich pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia a podporuje vlastný proces regenerácie. Kúra upravuje prirodzenú štruktúru pokožky, čo sa pozitívne prejavuje aj na jej vzhľade. Výsledkom je obnovená, pevná a pružná pokožka. Táto kúra predstavuje výborného pomocníka v boji so starnutím pleti.

LA PRAIRIE Cellular Power Infusion prináša luxusnú starostlivosť o pleť a osvedčenú kvalitu.

Aktívne látky:
Švajčiarska snežná riasa predlžuje životnosť kožných buniek a chráni "bunkové elektrárne" (mitochondrie) proti útokom voľných radikálov.
Exkluzívny obnovujúci peptid pomáha aktivovať "bunkové elektrárne", epidermálna kmeňové bunky a obnoviť DNA. Výsledkom je zefektívnenie tvorby základných bunkových komponentov - elastínu, kolagénu, fibronektínu, kyseliny hyalurónovej - a tým celkové zlepšenie štruktúry pleti, vrátane jej spevnenie a elasticity.
Tissue guidance matrix upravuje štruktúru kožného tkaniva a aktivuje produkciu kyseliny hyalurónovej. Má tiež jedinečné upokojujúce účinky, ktoré ju chránia pred prípadným podráždením. Zároveň zjemňuje pleť a znižuje príznaky stresu.
Phyto stem cell extract obsahuje rastlinné kmeňové bunky získané zo švajčiarskej odrody modrého hrozna. Chráni pleťové kmeňové bunky a pôsobí preventívne proti ich predčasnému starnutiu....


účinky:
Výsledkom je obnovenie kožného tkaniva. Pleťové bunky zahrnuté prísunom energie, a tak je pleti navrátená pevnosť a pružnosť. Pokožka je dokonale revitalizovaná a kožné bunky sú chránené prostredníctvom stimulácie kmeňových buniek.

použitie:
Pootočte strieborným dňom o 90 stupňov doprava, kým nebudete počuť cvaknutie a nezmení sa farba v priezoru. Potom dôkladne pretrepte, aby došlo k prepojeniu oboch zložiek. Konečná farba je modrofialová. Akonáhle je prípravok aktivovaný, spotrebujte ho v najbližších 7 - 10 dňoch. Následne aktivujte ďalšiu ampulku. Celú kúru používajte v rozmedzí 28 - 40 dní. Ampulky nie sú naplnené po okraj, aby mohlo dôjsť k rovnomernému premiešaniu prípravku.

Pomocou pipetky aplikujte ráno a večer na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Naneste prípravok do dlane a pomocou končekov prstov aplikujte.