Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
ČASTÉ DOTAZY

Otázky týkajúce sa kozmetiky


1. Pôvod kozmetiky?

Všetka nami predávaná kozmetika je dovážaná priamo zo skladov Francúzska, Nemecka či Talianska (záleží na značke a aktuálnych ponukách dodávateľov).

2. Prečo si môžeme dovoliť predávať túto špičkovú kozmetiku za bezkonkurenčné ceny?

Tovar dovážame priamo zo skladov bez ďalších prostredníkov a zbytočne vynaložených nákladov na skladovanie. Pre veľký záujem nakupujeme vo veľkom množstve pri výhodných cenách, ktoré si potom môžeme dovoliť ponúknuť aj Vám, koncovým zákazníkom.

3. Ochranné prvky kozmetického tovaru?

Áno, všetky nami distribuované produkty sú NOVÉ, nikdy nepoužívané, obsahujúce ochranné prvky a sériové čísla zaručujúce pravosť spolu s originálnymi a neporušenými pečaťami / plombami.

4. Čo je to TESTER?

Tester je úplne nové, nikdy nepoužívané tovar, ktoré sa líšia iba balením. Samotný produkt je originálny, obsahujúca tiež všetky prvky zaručujúce jeho pravosť. Je balený väčšinou v kartónovej škatuli alebo je dodávaný bez krabičky. Jeho kúpa sa preto neodporúča v prípade, ak ním chcete niekoho potešiť ako darčekom. Ak však zvažujete kúpu produktu pre svoju vlastnú potrebu, je pre Vás TESTER vhodnou voľbou, býva totiž mnohokrát lacnejšie ako rovnaký tovar v originálnom balení a celofánu.Otázky týkajúce sa oblečenia1. Čo znamená označenie Univerzálna veľkosť?

Produkty označené uni veľkostne sedia a zodpovedajú veľkostiam XS, S a M. Ak obliekate jednu z uvedených veľkostí, potom Vám Uni bez obáv padne.

2. Ako vybrať správnu veľkosť?

V prípade správnej voľby veľkosti tovaru vždy objednávajte veľkosť, ktorú bežne obliekate. V prípade, že sa Vaša veľkosť pohybuje v rozhraní medzi dvoma veľkosťami, voľte vždy tú väčšiu.

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk